Sold
Lot 670214

Fernandes Arman litografi

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, signerad Arman, färglitografi, 83/300, 60x41 cm

Timed
27 Aug 2019
Location
Sweden, Stockholm