Unsold
Lot 5881471

Figur af patineret bronze iform af kvinde

Figur af patineret bronze. Stemplet: Bronze garanti Paris J.B.Deposee L. 23 cm. Sign. Nick Modelfoto
Timed
26 Nov 2021
Location
Denmark, Næstved