Unsold
Lot 6115240

Figur af patineret bronze.

Figur af patineret bronze på sokkel af marmor. Stemplet: Bronze garanti Paris J.B.Deposee sign. Milo H. 51 cm incl. sokkel.
Timed
03 Dec 2021
Location
Denmark, Næstved