Figuren in stadsstraatje Alphons Vermeir (1905 - 1994)

Category: Schilderijen,

Olieverf op board., r.o. gesigneerd.

quality A-

60 x 65 cm / 77 x 82 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

60 x 65 cm / 77 x 82 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden