Figuren op de kade bij Normandische vissershaven

Category: Schilderijen,

Olieverf op board, l.o. onduidelijk gesigneerd

quality A-

21.5 x 33 / 38 x 50 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

21.5 x 33 / 38 x 50 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden