LOT 48

Frans mahonie bureau plat, het blad ingelegd met groen leer waaronder 3 laden en 2 uitschuifbladen aan de zijden, versierd met onder meer bronzen biezen en kapitelen, rustend op gecanneleerde poten, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 79, br. 162, d. 81

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum