LOT 73

Frans mahonie gefineerd empire trumeau met grijsmarmeren blad waaronder lade, gedragen door 2 zuilen met verguld bronzen kapiteel en gespiegelde achterplaat op ingesnoerd basement, circa 1815, h. 74 cm, br. 99, d. 48 cm

27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum

27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum