LOT 1023

Frans mahoniehouten haardbank met gezwarte gestoken ramkoppen en rustend op gebogen hoefpoten, 19e eeuw
64 x 80 x 34

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

64 x 80 x 34

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch