LOT 69
Franse eiken tafel met uittrekbaar blad, rustend op 8 gecanneleerde zuilen met gestoken kapitelen, 19e eeuw, h. 77, bladmaat ingeschoven: 150 x 80
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum