LOT 41
Franse empire staande klok in kersenhouten kast met bolle beglaasde kast waarachter uurwerk met verre eglomisé beschilderde glazen wijzerplaat, adres: A. van Buspel Eindhoven, 1e helft 19e eeuw, h. 240 cm -herkomst: langoed Dijnselburg te Huis ter Heide-
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum