LOT 136

Franse empire tafel met fraai marmeren blad rustend op mahonie gefineerd onderstel met verguld bronzen ornamenten en kapitelen, circa 1815, h. 76, diameter 103 cm

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum