LOT 136
Franse empire tafel met fraai marmeren blad rustend op mahonie gefineerd onderstel met verguld bronzen ornamenten en kapitelen, circa 1815, h. 76, diameter 103 cm
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum