LOT 36

Franse houten vergulde en gestoken Louis XV spiegel bekroond door ajourbewerkte cartouche, de hoeken versierd met rocailles, circa 1750, h. 114, br. 70

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum