LOT 788

Franse natuurstenen en vuurvergulde bronzen Louis XVI beeldenpendule met bovenop 2 drinkende poedels bij een fontein, de witgeëmaillerde wijzerplaat met adres: Robiquet à Paris en gedragen door 2 griffioenen het ovale basement op 4 tolvormige pootjes en gedecoreerd met leeuwenkoppen en laurierbladeren, circa 1790, h. 44 cm

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum