LOT 63

Franse palissander gefineerde Louis XV commode met gecontourbeerd bovenblad, voorzien van 3 laden in het gebombeerde front en versierd met bronzen grepen en beslag, gesigneerd rechts bovenop: J. Chardin, circa 1760, h. 92, br. 130, d. 65 cm -fineerschade-

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum