Franse rozenhout gefineerde transition secretaire-a-abattant met marmeren bovenblad, met achter de met rood leer ingelegde schrijfklep een nest van laden en cartonnières en 2 deuren in de onderzijde, rustend op gebogen poten afgezet met bronzen sierstukken, circa 1770, h. 137, br. 114, d. 43