LOT 67
Franse verguld houten salonset bestaande uit 2 bergéres en bankje, bekroond door gestoken rozet, rustend op gebogen poten en bekleed met zalmrose velours, Louis XV-stijl, 19e eeuw, breedte bankje 116 cm.
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum