LOT 145
Franz Schams. Joseph II and Pius VI arguing
Description: Óleo sobre lienzo. Firmado en el ángulo inferior derecho.
Dimensions: 82 x 103 cm Artist Name: SCHAMS,FRANZ (1823 - 1883)
23 Jul 2020
Spain, Madrid
23 Jul 2020
Spain, Madrid