LOT 41

Friesche stoelklok met opengewerkte loden ornamenten en polychroom beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, eind 18e eeuw, 80 cm - slinger en 3 gewichten aanwezig -

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum