LOT 369
Friese stoelklok met polychroom beschilderde wijzerplaat gedecoreerd met polderlandschap omgeven door opengewerkte loden ornamenten, de beschilderde stoel met 2 polychroom geschilderde zeemeerminnen, 19e eeuw, h. 72 cm - geen slinger of gewichten -
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum