LOT 221

Friese wortelnoten staartklok met polychroom gedecoreerde wijzerplaat, Romeinse cijfering en scheepjesmechaniek met in de hoeken koperen reliëfdecoraties van figuren, 19e eeuw, hoogte inclusief atlas 145 cm -3 gewichten, 3 poppen en slinger aanwezig-

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum