LOT 6104690

Fritstående skrivebord af teaktræ, front med seks skuffer, bagside med rum, tilspidsede ben, afstandsstykker af messing. H. 70 cm. L. 141 cm. B. 77 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, herunder ridser og mærker.

31 Oct 2021
Denmark, Roskilde

31 Oct 2021
Denmark, Roskilde