LOT 1003
GEORG JENSEN DANISH SILVER BRACELET, no.190
Flat loop design.
30g
Condition Report: Condition report available upon request.
26 Oct 2021
Canada, Toronto, Ontario
Flat loop design.
30g
26 Oct 2021
Canada, Toronto, Ontario