LOT 33

GRECHE - IONIA - Phokaia - Hektai S. Cop. 1027 (EL g. 2,52)VI-V sec. A. C.

Grading/Status: bel BB

Notes
VI-V sec. A. C. -

17 Apr 2024
San Marino

Grading/Status: bel BB

Notes
VI-V sec. A. C. -

17 Apr 2024
San Marino