LOT 47

GRECHE - SELEUCIS e PIERIA - Laodicea - Tetradracma Sear 5874 (AG g. 15,17)

Grading/Status: qSPL/BB+

17 Apr 2024
San Marino

Grading/Status: qSPL/BB+

17 Apr 2024
San Marino