Geert VANOORLE
Description:
Geert VANOORLE
No title.
Pencil on gouache on paper, signed and dated 2020.
Zonder titel.
Potlood op gouache op papier, getekend en gedateerd 2020.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen
Description:
Geert VANOORLE
No title.
Zonder titel.