Geometrische compositie Nicolaj Diulgheroff (1901 - 1982)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, m.o. gesigneerd en '75 gedateerd.

quality B

46 X 38 / 60.5 X 53 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality B

46 X 38 / 60.5 X 53 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden