Gezicht op de Seine en de Notre-Dame te Parijs Willem Anton Knip (1883 - 1967)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd.

quality A-

54.5 x 64.5 / 71 x 81 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

54.5 x 64.5 / 71 x 81 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden