LOT 45

Gezicht op het stadhuis van Veere vanaf de Kaai Willem Anton Knip (1883 - 1967)

Category: Tekeningen, aquarellen, etc.,

Aquarel, l.o. gesigneerd.

quality B

27 x 20.5 / 43.5 x 35 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Aquarel, l.o. gesigneerd.

quality B

27 x 20.5 / 43.5 x 35 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden