LOT 5047
Grijsgeglazuurd raku keramiek ei, gemonogrammeerd DCR, raku keramiek schaal, niet gesigneerd, en grijs-bruingeglazuurd keramiek schaaltje met craquelédecor, onduidelijk gesigneerd
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht