LOT 5047

Grijsgeglazuurd raku keramiek ei, gemonogrammeerd DCR, raku keramiek schaal, niet gesigneerd, en grijs-bruingeglazuurd keramiek schaaltje met craquelédecor, onduidelijk gesigneerd

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht