LOT 93
Groninger stoelklok met beschilderde wijzerplaat en Romeinse cijferring, de stoel vermoedelijk opnieuw beschilderd, gesigneerd en gedateerd achterop de wijzerplaat, l. 63 cm -met 3 gewichten en slinger-
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum