LOT 1664

HENDRIK JOSEF FR. VAN DER POORTEN, BESUCH IM SCHAFSTALL

HENDRIK JOSEF FR. VAN DER POORTEN 1789 - 1874 Visit in the sheep-stable Oil on canvas (relined). 64.5 x 80 cm (F. 81 x 97 cm). Signed mid- right 'H. van der Poorten d'anvers'. Min. damaged, rest. Frame.HENDRIK JOSEF FR. VAN DER POORTEN 1789 - 1874 Besuch im Schafstall oel auf Leinwand (doubl.). 64,5 x 80 cm (R. 81 x 97 cm). Signiert mittig rechts 'H. van der Poorten d'anvers'. Min. besch., rest. Rahmen.

10 Sep 2021
Germany, Düsseldorf

10 Sep 2021
Germany, Düsseldorf