Sold
Lot 233

Heilige Hiëronymus. 18de eeuw. Hout, grijs gepatineerd.

Description EN
Saint Jerome. 18th century.
Wood, grey patina.

Beschrijving NL
Heilige Hiëronymus. 18de eeuw.
Hout, grijs gepatineerd.

Description FR
Saint Gérôme. 18ème siècle.
Bois, patiné gris.
Size: H.: 105 cm