Hendrik Elias Roodenburg (1895-1987)

Hendrik Elias Roodenburg (1895-1987) ‘Stadsgezicht Wassenaar in volle zon', gesigneerd ‘H.E. Roodenburg’ en gedateerd ‘36’ en geannoteerd ‘Wassenaar’ l.o. Olieverf op doek, 60,6 x 45,5 cm

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam