LOT 1215
'Afrikaans voorwerp', gesigneerd en gedateerd 1991 r.o., en verso, olieverf op paneel, 22,5 x 30 cm
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum