LOT 1149

board, 32 x 25, Portret van een elegante dame met hoed, gesigneerd l.o. en gesigneerd en gedateerd op verso 18 mrt 1982

28 Sep 2021
Netherlands, Hilversum

28 Sep 2021
Netherlands, Hilversum