LOT 1149
board, 32 x 25, Portret van een elegante dame met hoed, gesigneerd l.o. en gesigneerd en gedateerd op verso 18 mrt 1982
28 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
28 Sep 2021
Netherlands, Hilversum