Hermanus Willem Koekkoek - Gezelschap in het bos
Artist: Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929)
Type: Painting
Technique: Oil paint on Canvas
Style: Realistic
Subject: Landscape
Dimensions: 45 cm x 64 cm (unframed)
Frame: 63 cm x 73 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: good
Framed: framed
Condition: De schilderij was gerestaureerd
Aangeboden prachtige schilderij van Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929) ” Gezelschap in het bos”. Olieverf op doek. De schilderij was gerestaureerd. De achterkant is bedekt om te gerestaureerde doek te beschermen. Gesigneerd. Ingelijst. Afmetingen doek:45cm*64cm Hermanus Willem Koekkoek werd opgeleid door zijn vader, Willem Koekkoek. Hij woonde en werkte aanvankelijk in Amsterdam, verbleef van 1887 tot 1891 in Londen, waar zijn ooms Hermanus Koekkoek de Jonge en Barend Hendrik Koekkoek in de kunsthandel zaten, ging vervolgens terug naar Amsterdam en vertrok in 1901 opnieuw naar Londen. Hij was daar onder meer illustrator voor The London News en The Sketch. Begin jaren 1920 keerde hij weer terug naar zijn geboortestad, waar hij in 1929 overleed, 62 jaar oud. De kunstenaar had tentoonstellingen in Amsterdam, Arnhem, Rotterdam en Den Haag. Hermanus Willem Koekkoek maakte naam met militaire taferelen, portretten, genrewerken, historische taferelen en diervoorstellingen.Verzending met UPS naar NL-50 euroBE, DE- 80 euro
Type: Painting
Style: Realistic
Subject: Landscape
Frame: 63 cm x 73 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: good
Framed: framed