Het visioen van de Heilige Augustinus Hollands/Vlaamse school (1e kwart 17e eeuw)

Category: Schilderijen,Christelijke kunst,

Olieverf op koper, niet gesigneerd - kleine retouches, randbeschadigingen, verso een etiket met toeschrijving aan Matthijs Bril. Herkomst: vermoedelijk hetzelfde exemplaar dat in dec. 1995 bij Philips in Londen verkocht werd als "omgeving Adriaen van Stalbembt."

quality B

16 x 13.3 x cm / 27 x 24 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

quality B

16 x 13.3 x cm / 27 x 24 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden