LOT 470

Hoge kaarsenhouder, in twee delen, demonteerbaar. Oostenrijk-Hongarije. 19de eeuw. Onvolledig en schuin. Zwaar

Description EN
High candlestick, in two parts, dismountable.
Austria-Hungary. 19th century.
Incomplete and slanted.
Heavily silver-plated and weighted.

Provenance:
Axel Vervoordt, Antwerp, Vlaeykensgang, late 1970's - early 1980's

Beschrijving NL
Hoge kaarsenhouder, in twee delen, demonteerbaar.
Oostenrijk-Hongarije. 19de eeuw.
Onvolledig en schuin.
Zwaar verzilverd en verzwaard.

Herkomst:
Axel Vervoordt, Antwerpen, Vlaeykensgang, late jaren 1970 - vroege jaren 1980

Description FR
Haut candélabre, en deux parties, démontable.
Autriche-Hongrie, 19ème siècle.
Incomplet et de biais.
Fort argenté et allourdi.

Provenance:
Axel Vervoordt, Anvers, Vlaeykensgang, fin des années 70, début des années 80
Size: H.: 61 cm

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Incomplete and slanted.

Provenance:

Beschrijving NL
Onvolledig en schuin.

Herkomst:

Description FR
Incomplet et de biais.
Fort argenté et allourdi.

Provenance:
Size: H.: 61 cm

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp