LOT 3
Hollands mahonie gefineerd kabinet met gecontourneerde kap, stel paneeldeuren en 3 laden in de enkelgebogen onderkast, versierd met gestoken ornamenten, transition-periode, circa 1775, h. 243, br. 185, d. 65 cm
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum