LOT 88

Hollands mahonie gefineerd transition kabinet met gewelfde kap waaronder twee paneeldeuren met gestoken strik- en bloemornamenten en aan weerszijden korinthische zuilen, gebombeerde onderkast met drie lades met origineel beslag, rustend op gecontouneerde poten, circa 1770, h. 229, b. 170, d. 60 cm

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum