Hollands mahonie gefineerd transition kabinet met gewelfde kap waaronder twee paneeldeuren met gestoken strik- en bloemornamenten en aan weerszijden korinthische zuilen, gebombeerde onderkast met drie lades met origineel beslag, rustend op gecontouneerde poten, circa 1770, h. 229, b. 170, d. 60 cm