LOT 9

Hollands wortelnoten gefineerd Louis XIV kabinet met gecontourneerde kap, 2 paneeldeuren en 4 laden in de orgelgebogen onderkast, versierd met intarsia en gestoken ornamenten, 1e helft 18e eeuw, h. 229, br. 170, d. 62 cm

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum