Sold
Lot 76

Hollands wortelnoten gefineerd kabinet vermaakt tot porseleinkast met stel beglaasde deuren met roedeverdeling, voorzien van 4 laden en openslaande knieën in de onderkast, 18e eeuw, h. 250, br. 185, d. 60 cm
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum