LOT 51

Hollands wortelnoten gefineerd topbureau voorzien van spiegendeuren onder een gecontourneerde kap, 4 lades en een klep waarachter een interieur met lades en vakken, messing beslag en het geheel rustend op bolpoten, 1e helft 18e eeuw, h. 225, b. 112, d. 99 cm

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum