Hollandse School 20e eeuw.

Hollandse School 20e eeuw.

Hollandse School 20e eeuw. Vliegende kraaiachtige boven besneeuwd landschap. Olieverf op paneel 8 x 15,5 cm.

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam

Hollandse School 20e eeuw.

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam