LOT 5262
Hollandse School: landschap met kerktoren van Kortenhoef, olieverf op board, gemonogrammeerd A.J. en gedateerd 1944 -craquelé-, 26 x 29 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht