LOT 5225

Hollandse School: portret van een soldaat, vermoedelijk een studie naar klassiek voorbeeld, potloodtekening opgehoogd met wit, gesigneerd W.G.F. v.d. Geer, gedateerd Utrecht 19/3-75, 59 x 41 cm

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht