Past - No Sale Price
Lot 5054

Hollandse School: stilleven met oosters koperwerk, olieverf op doek, gesigneerd J.H. Westendorp, 28,5 x 39 cm
Timed
13 Sep 2020
Sale Price
Past - No Sale Price
Location
Netherlands, Utrecht