LOT 386
Hollandse mahonie gefineerde stomme knecht voorzien van 2 laden, 1e helft 19e eeuw, h. 82, br. 47, d. 42 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum