Hollandse school, eind 19e/begin 20ste eeuw

Hollandse school, eind 19e/begin 20ste eeuw Twee landschappen ‘Polderlandschap met boom en molen in de verte’, ongesigneerd & ‘Bosrijk heidelandschap’ ongesigneerd. Olieverf op paneel (18,7 x 26, 7 cm) & op doek (18,2 x 23,3 cm)

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam