LOT 6

Hubert MINNEBO (né en 1940)

Personnage, 1970.
Bronze à patine dorée.
Signé, daté et numéroté 1/3 à la base.
Brons met gouden patina.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/3 op de voet.
H: 49 cm
Provenance / Herkomst :
Collection Van den Bergh, Ostende.

15 Jun 2021
Belgium, Brussels

Personnage, 1970.
Bronze à patine dorée.
Brons met gouden patina.
H: 49 cm
Provenance / Herkomst :

15 Jun 2021
Belgium, Brussels